adw. Karolina Gorczyca – Barszczewska

Adwokat działający w obszarze zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym szczególnie dotyczących prawa pracy, własności intelektualnej oraz prawa handlowego, a także prawa rodzinnego i cywilnego.

Absolwentka zarówno prawa, jak i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego przy współpracy z Catholic University of America Columbus School of Law & the Faculty of Law and Administration w Waszyngtonie, a także studiów podyplomowych z prawa ochrony środowiska w Polsce i Unii Europejskiej oraz z prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Obecnie doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Rozprawę doktorską przygotowuje w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej pod opieką naukową prof. dr hab. Ryszarda Markiewicza oraz słuchacz studiów podyplomowych na kierunku prawo medyczne i bioetyka na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Członek Komisji Inicjatyw #Nowoczesna Adwokatura Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie w kadencji 2016-2020.

Pomysłodawczyni i współzałożycielka bloga startuplawyers.pl.

 

 


 

sesja-2


adw. Agnieszka Drzewiecka

Adwokat, członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie praktyczne zdobywała współpracując z kancelariami prawnymi we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Praktyka w kancelariach, które specjalizowały się w udzielaniu pomocy prawnej z zakresu różnych gałęzi prawa pozwoliła jej w zdobyciu wiedzy w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa gospodarczego oraz prawa administracyjnego. Odbyła również dodatkowe szkolenia z zakresu prawa medycznego.

Adwokat Agnieszka Drzewiecka współpracuje także z fundacjami, chcąc dotrzeć do potrzebujących, których nie stać na pełnopłatną usługę. Jej pasją i powołaniem jest niesienie pomocy ludziom, a zdobyty przez siebie zawód traktuje jako narzędzie do pomagania klientom w ich problemach prawnych.


 

MonikaM

adw. Monika Markiewicz

Adwokat. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej w Krakowie.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i opiekuńczego. Posiada szerokie doświadczenie procesowe w prowadzeniu spraw rozwodowych, majątkowych, alimentacyjnych oraz opiekuńczych, zapewniając profesjonalną reprezentację Klienta przed Sądami i innymi organami.

Zajmuję się także trudnymi zagadnieniami prawnymi z zakresu wojskowości. Chętnie podejmuje się rozwiązania powierzonych problemów prawnych także w innych dziedzinach prawa.

 

 


adw. Agnieszka Michalczuk

Adwokat, członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia na kierunku prawo oraz na kierunku administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej procesu budowlanego – w szczególności inwestycji deweloperskich, w tym konstruowania umów. Swoje zainteresowania zawodowe kieruje również w stronę prawa korporacyjnego, co wykorzystuje przy obsłudze podmiotów gospodarczych (również z udziałem kapitału zagranicznego). W swych działaniach koncentruje się na zapewnieniu Klientom bezpieczeństwa transakcji, wyjaśnieniu możliwych skutków prawnych – by mogli świadomie zadecydować o podjęciu określonych działań, które będą optymalną ścieżką do osiągnięcia zamieszonych celów.


 

Paulina Piech

Aplikant adwokacki, absolwentka prawa oraz administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Do głównych obszarów jej zainteresowań należy prawo cywilne i rodzinne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Specjalizuje się także w prawie pracy oraz prawie handlowym.